Ogłoszenie

Nie zapoznanie się z regulaminem nie zwalnia z kar nieprzestrzegania go! ZAPRASZAMY! NA FB "EZOTERYCZNIE" nasza grupa. ;D

#26 2021-07-30 11:59:31

BPW
Administrator
AndroidChrome 91.0.4472.120

Odp: O forum Ezotop

Te forum podejrzewam że nigdy nie będzie tak rozpoznawalne jak Ezotop, ezoforum lub karty losu.

Niestety jako administrator usunąłem konto Mikesza. Trudno mi to było zrobić jako normalny użytkownik bo i takim jestem.

Stworzyłem coś z nadzieją, a teraz widzę jak to się rozpada. Reklamuje to forum na Instagramie, blogu oraz złamałem regulaminy aby je reklamować.

Jak na nas to proponuję zarejestrować się na witchcraft, a te forum będzie pogaduchami co robić dalej.


"Ból po stracie jest tak silny, jak silna była więź"

Offline

#27 2021-07-30 18:50:11

Jola
Użytkownik +
AndroidChrome 91.0.4472.164

Odp: O forum Ezotop

Może warto trwać.
Ezotop był dość smętnym miejscem,  zanim nie przyszła grupa osób,  która jakoś rozruszała swoją aktywnością tematy.
Odpływ nastapił po kilku latach wśród stałych bywalców, jednocześnie zmalał praktycznie do zera ruch wśród nowych użytkowników.
Jedną z przyczyn ja widzę w braku aktywności,  właściwych reakcji wśród moderatorek, ich ambiwalentne wypowiedzi w kwestiach związanymi z kłótniami wśród użytkowników itd. Jak widać obecnie,  choćby po lekkim traktowaniu próśb o usunięcie spamu, nie było to postępowanie przypadkowe.
Inne przyczyny to te związane z Internetem, ogólnie media społecznościowe. 
Może jest mniejsza moda na ezoterykę?

Offline

#28 2021-08-03 14:43:19

BPW
Administrator
AndroidChrome 91.0.4472.120

Odp: O forum Ezotop

Ezoteryka nie jest już popularna tak jak wcześniej. Teraz bardziej jest popularny pewien dział ezoteryki czyli rozwój duchowy. Wcześniej pragnięto odkryć przyszłość, ale teraz każdy człowiek skupia się na sobie.
Znów Ezotop działa. Zapewne hosting został opłacony. [sred])


"Ból po stracie jest tak silny, jak silna była więź"

Offline

#29 2021-08-03 16:42:37

Jola
Użytkownik +
AndroidChrome 91.0.4472.164

Odp: O forum Ezotop

Czyli, Bartosz, co do Ezotopa, komuś w dalszym ciągu przynosi zysk, funkcjonowanie Forum? Z reklam?

Offline

#30 2021-08-04 11:46:35

BPW
Administrator
AndroidChrome 91.0.4472.120

Odp: O forum Ezotop

Na pewno. Pewnie blogi płacą aby tam się zareklamować ( lub inne strony internetowe). Gdyby Vojciech wpadł na pomysł to by zamontował reklamy AdSense. Google by mu za to płaciło od każdej sprzedanej rzeczy.


"Ból po stracie jest tak silny, jak silna była więź"

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
© 2021 by Ezoteryczny | Nasze oficjalne blogi: telekinezja.blogspot.com ezzoterycznie.blogspot.com| https://ezoteryczny.forumpolish.com/

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
unicornlife - lurathisle - druzynarogwolod - avillan-rebirth - alwaysevolvingpylife