Ogłoszenie

Nie zapoznanie się z regulaminem nie zwalnia z kar nieprzestrzegania go! ZAPRASZAMY! NA FB "EZOTERYCZNIE" nasza grupa. ;D

#1 2021-04-26 08:42:22

BPW
Administrator
WindowsChrome 90.0.4430.85

O forum Ezotop

Na forum Ezotop właśnie wygasł motyw, nie wiem czy jeszcze wróci czy to koniec.   [dblpt](   Nie da sie dodać wątku ani nawet przeczytać stare wątki. Jeśli wróci choćby na chwilę motyw zamieszczę tam link do mojego forum, aby wszyscy tu przeszli.


"Ból po stracie jest tak silny, jak silna była więź"

Offline

#2 2021-04-26 13:26:08

Jola
Użytkownik +
AndroidChrome 87.0.4280.101

Odp: O forum Ezotop

Z Ezotopem tak się dzieje w zasadzie cyklicznie od dłuższego już czasu. Z reguły taka przerwa występuje na przełomie miesięcy i trwa kilka dni.
Choć ostatnio chyba nie było...  [dblpt]rolleyes[dblpt]

Offline

#3 2021-04-26 14:02:40

Mikesz
Gość
Windows 7Firefox 88.0

Odp: O forum Ezotop

To prawda, od kilku lat  to trwa, raz na 1 -3 miesiące forum  - ezotop.pl na kilka dni zanika, a potem znów działa ...
Powód :  zamulenie licznymi spamami, brak odpowiedniej ochrony antywirusowej, brak administratora, który by na bieżąco sprzątał i pilnował forum.
Dlatego ja bardzo często tam podawałem  adresy  ewentualne  rezerwowych innych  ezoterycznych for dla użytkowników , nawet chyba ze dwa swoje tematy w tej sprawie założyłem na ezotop ...

Ja np. jestem administratorem swojego autorskiego forum, ale jego właścicielem jest "pun.pl".
I gdyby to moje forum "padło" - nie z mojej winy, to ja już dawno założyłem swoje drugie - rezerwowe forum, o którym co jakiś czas in formuję użytkowników mojego  forum - [dblpt])
http://www.tarot.darmowefora.pl

Mikesz

Wiadomość dodana po 25 min 23 s:
Na tym moim forum , oczywiście, podałem adres tego forum - BPW -  jako całościowe w dziedzinie ezoteryki i obszerniejsze.

Mikesz

Ostatnio edytowany przez Mikesz (2021-04-26 14:11:08)

#4 2021-04-26 14:42:29

BPW
Administrator
WindowsChrome 90.0.4430.85

Odp: O forum Ezotop

Mikesz przecież nie musiałeś, ale jak to już zrobiłeś to dziękuję bardzo. [dblpt]D

Wiadomość dodana po 03 min 41 s:
Ja też mam zapasowe forum, ale domaga sie dopracowania. [dblpt]D
https://ezoteryczny.forumpolish.com/


"Ból po stracie jest tak silny, jak silna była więź"

Offline

#5 2021-04-29 13:03:34

BPW
Administrator
WindowsChrome 90.0.4430.85

Odp: O forum Ezotop

A zatem z forum ezotop to koniec. Nie tak sobie to wyobrażałem, myślałem że zniknie z serwera bo link zniknie i wszystkie kluczowe słowa. Lub zostanie usunięte to forum i będzie pisało że to błąd 404. No ale cóż, pamięć pozostanie o tym forum. Teraz zapewne zniknie z serwera tak jak motyw, jedynie trzeba czekać.
A jak sie to stanie i jeśli będzie mnie stać to stworze forum takie porządne z hostingiem i domeną i nazwę je... "Ezotop" [dblpt]applause[dblpt]
(ale to tylko marzenia, ale mam nadzieję że sie spełnią) [dblpt]sleep[dblpt]


"Ból po stracie jest tak silny, jak silna była więź"

Offline

#6 2021-04-29 14:18:46

Jola
Użytkownik +
AndroidChrome 87.0.4280.101

Odp: O forum Ezotop

Nie żal mi Ezotop, nawet jeśli faktycznie znikło.
Szkoda jedynie tych wszystkich ludzi,  którzy tam przybyli, dali  się poznać mniej lub bardziej, to tak.
Życie toczy się dalej,  jest jak jest.
nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0199.gif
[sred])

Offline

#7 2021-04-29 16:41:57

Mikesz
Gość
Windows 7Firefox 88.0

Odp: O forum Ezotop

A ja nie jestem wcale taki   pewny,  czy to forum faktycznie na amen  - na zawsze zniknie ...
Być może  - za parę dni znów się pojawi ...?

Gdyby jednak tak  nie stało się -  to rzeczywiście szkoda tylu wartości intelektualnych, które  były przekazywane przez wielu użytkowników w przeróżnych wątkach i tematach na tym forum przez wiele lat.

Mikesz

#8 2021-04-29 17:26:15

BPW
Administrator
WindowsChrome 90.0.4430.85

Odp: O forum Ezotop

Tyle czasu ktoś poświęcił temu forum a ono po prostu znikło. Nawet nikt nie dał nam znać że ono zniknie. Jedynie sie domyślaliśmy poprzez nieobecność administratora.


"Ból po stracie jest tak silny, jak silna była więź"

Offline

#9 2021-05-01 07:46:51

Jola
Użytkownik +
AndroidChrome 87.0.4280.101

Odp: O forum Ezotop

Forum się  pojawiło.
Chyba jest tak, jak Bartosz napisałeś,  bo generuje jakieś zyski z reklam, więc funkcjonuje dotąd.  W jakieś wyższe racje takiego bytu trudno mi uwierzyć. Po dawnym ruchu na forum ani śladu. Nikomu się nic nie chce.  [dblpt][slash]

Offline

#10 2021-05-01 18:27:05

Mikesz
Gość
Windows 7Firefox 88.0

Odp: O forum Ezotop

Jola - to nie jest tak, że  komuś  - "coś się nie chce" ...
Po prostu jest bezsensu coś pisać , godzinami zastanawiać się -  jak i właściwie zredagować  wiele tekstów ( np. wróżby ) ,  które po paru dniach będą i tak skasowane przez moderatora z forum  , który z pewnością ma problemy psychiczne ( leki, alkohol )...  - [dblpt])

Wniosek : czyli na dzień dzisiejszy  - wszystko  jest zgodnie z tą moją wróżbą  , dotyczącą dalszego funkcjonowania forum  - ezotop.pl , którą  swojego czasu  ( ok. 2 miesiące temu ) na ezotop.pl - zadał użytkownik - Szczęściarz  w moim temacie udzielania wróżb  i ja wtedy odpowiedziałem ...
Niestety , nie mogę Wam  powtórzyć tego  tekstu ( mojej wróżby ) , bo po prostu został on  skasowana przez Strix  , a szkoda, bo na razie wszystko , zgadza się, co napisałem na ten temat  w moim temacie udzielania wróżb.
Napisałem wtedy, że pomimo wszystkiego - do końca tego roku - forum ezotop.pl - będzie funkcjonowało, z  różnymi przerwami.

Ostatnio mam wrażenie, że głównego  administratora tego forum - Vojciecha  -" już nie ma ".

I już  nie będzie.

Ktoś jakby go zastępował... ?
Resztę dopowiedzcie sobie sami.

Pozdrawiam - [dblpt])

Mikesz

Ostatnio edytowany przez Mikesz (2021-05-01 18:36:55)

#11 2021-05-14 13:35:24

BPW
Administrator
WindowsChrome 90.0.4430.93

Odp: O forum Ezotop

» BPW - [14.05-13:25] -- Na przykład E.Wedel jak mu sie znudziła produkcja czekolady szukał innowacji. Stworzył inne smakołyki (np. ptasie mleczko) A pod koniec życia nie zamknął fabryki tylko dał ją potomkom.
» BPW - [14.05-13:22] -- Nie rozumiem ludzi którzy rezygnują z czegoś bo po prostu im sie nie chcę. Ja wtedy kiedy straciłem motywacje do pisania bloga zmieniłem motyw usunąłem badziewne tematy i wziąłem sie w garść.
» BPW - [14.05-13:20] -- Jedyną osobą która powstrzymuje was przed działaniem jesteście WY! Wy sami jesteście murem który wam trudno przeskoczyć. Wy jesteście kłodą o którą sie potykacie. To wy jesteście cieniem samego siebie! Ludzie sukcesu przeskoczyli mur, patrzą pod nogi aby sie nie potknąć i dzięki temu odbili sie od ziemi i zgubili cień samego ja.
» BPW - [14.05-13:15] -- O dziwym trafem już mam forum. Nie będąc pełnoletnim oraz NIE MIEJĄC GROSZA PRZY DUSZY.
» BPW - [14.05-13:15] -- Zaraz!
» BPW - [14.05-13:14] -- Gdybym był pełnoletni i miał trochę pieniędzy to zrobiłbym porządne forum takie jak to a może i lepsze.
» BPW - [14.05-13:13] -- Im więcej człowiek pracuje tym częściej sprzyja mu szczęście DZIWNE
» BPW - [14.05-13:10] -- Wszystko jest możliwe. Tylko że trzeba chcieć.
» BPW - [14.05-13:09] -- Są różne serwery które maja ładne motywy w rabacie. Na przykład Invision Community
» BPW - [14.05-13:08] -- Jak na 16.461 zarejestrowanych użytkowników to napewno administrator nic nie stracił kupując nowy motyw lub zmieniając choćby i nawet serwer (przy czym usuwając spamy) Gdybym był Vojciechem postarałbym się cos takiego zrobić.
» Boji - [14.05-11:52] -- forum od pewnego czasu "siadlo" - przede wszystkim przerazaja spamy ...
» Boji - [14.05-11:42] -- witaj.
» BPW - [14.05-07:56] -- Szkoda że mało tu uczęszcza osób. [dblpt](
» Boji - [13.05-16:42] -- Hej, ludku - wyglada na to, ze tylko my - dwa ludki ...  [dblpt]cry[dblpt]
» BPW - [13.05-11:56] -- Hej ludki [dblpt]D

To jest fragment konwersacji z Ezotop.pl Należy go czytać od dołu do góry.


"Ból po stracie jest tak silny, jak silna była więź"

Offline

#12 2021-05-16 17:09:19

Jola
Użytkownik +
AndroidChrome 90.0.4430.91

Odp: O forum Ezotop

Mi przyszło do głowy, że  to nie V. lecz ktoś inny.  Podobnie, jak napisał to Wiesiek.
Ale może to tylko moje wrażenie.
A co do twego tekstu,  Bartosz,  zgadzam się w pełni.

Offline

#13 2021-05-30 13:36:08

BPW
Administrator
AndroidChrome 90.0.4430.210

Odp: O forum Ezotop

Znowu motyw wygasł na Ezotop.pl [dblpt](


"Ból po stracie jest tak silny, jak silna była więź"

Offline

#14 2021-05-30 17:36:58

Jola
Użytkownik +
AndroidChrome 90.0.4430.210

Odp: O forum Ezotop

Znowu.
Pewnie tak będzie do końca.

Offline

#15 2021-05-30 17:59:17

BPW
Administrator
AndroidChrome 90.0.4430.210

Odp: O forum Ezotop

Kto wie. Na szczęście to forum się rozwija. Dziś przybył jeden użytkownik.

Jednak żal mi pracy włożonej w Ezotop.


"Ból po stracie jest tak silny, jak silna była więź"

Offline

#16 2021-06-01 13:45:40

BPW
Administrator
AndroidChrome 90.0.4430.210

Odp: O forum Ezotop

Ezotop znów wróciło. Czekać tylko na następną awarie. [dblpt](


"Ból po stracie jest tak silny, jak silna była więź"

Offline

#17 2021-07-24 12:19:10

BPW
Administrator
AndroidChrome 91.0.4472.120

Odp: O forum Ezotop

Teraz coś stało się z hostingiem na Ezotop. [dblpt](


"Ból po stracie jest tak silny, jak silna była więź"

Offline

#18 2021-07-25 06:18:25

Jola
Użytkownik +
AndroidChrome 91.0.4472.164

Odp: O forum Ezotop

Cześć,  Bartosz.
Czasem chciałabym,  by ktoś zamknął je na dobre. Albo, by było tylko do oczytu. Nawet nie wiem, czy jest taka opcja.
I ten spam...
Nie wiem, co dzieje się z dziewczynami, może są w jakiejś trudnej sytuacji, że nie mogą bywać  bardziej regularnie i co pewien czas to likwidować.

Offline

#19 2021-07-26 16:33:22

Mikesz
Gość
Windows 7Firefox 90.0

Odp: O forum Ezotop

Do Jola - to nie są żadne "dziewczyny" tylko (za przeproszeniem rozleniwione osoby) czyli  niby "moderatorki " forum ezotop.pl - które  już dawno w :wulg: mają to fajne forum, o czym już niejednokrotnie informowałem wcześniej  pozostałych użytkowników tamtego forum  przez kilka miesięcy ...
O kasowaniu całych tematów  łącznie z Twoim całym wątkiem  udzielania wróżb i moim zresztą także ... - już nie wspomnę ...
Na tym ezoterycznym forum one ( te nasze  tematy ) -  były wręcz bezcenne i przepadły już , niestety na amen ... Taka szkoda ... Kto skasował ... ? Odpowiedź wszyscy wiemy.

Przypominam wszystkim, że teraz , w dzisiejszych czasach - internet jest w każdym telefonie i nawet udając się ( za przeproszeniem )  - w toalecie - :nieod.wyr.:- można w rękach trzymać  telefon ...

Jolu - Twoje określenie że : " ... może są w jakiejś trudnej sytuacji, że nie mogą bywać  bardziej regularnie i co pewien czas to likwidować... " - jest absurdalne ....
To  co, przez miesiąc żadna z nich nie może wejść na forum ... ?

Sam prowadzę dwa fora ezoteryczne jako administrator.
Proszę mi wierzyć, wystarczy 2 - 3 minuty ( ! ) zainteresowania dziennie moderatora lub administratora, aby dane forum funkcjonowało normalnie ( który robi na bieżąco porządki ).

Kolejna sprawa :
Bardzo dobrym pomysłem jest, aby ezotop.pl, - funkcjonowało wyłącznie do odczytu ( bez możliwości pisania postów ), jako skarbnica wiedzy przeróżnych ezoterycznych tematów.
Można to zrobić technicznie .
Jednak potrzeba  moderatora lub administratora forum, który zamknie wszystkie tematy na forum - jednocześnie, wcześniej oczywiście kasując wszystkie spamy i usuwając ich konta.
Jednak to może nie wystarczyć, bo  jest taka "furtka "  i  jakiś " spam" -  zawsze może ... założyć nowy wątek ...

Wniosek : do prawidłowego funkcjonowania każdego forum - potrzebny jest moderator lub administrator ze szczerym ,  otwartym sercem  (tak jak Bartosz czy ja sam ), a nie tylko  z grubą :wulg:...
I taka jest prawda ...
Pozdrawiam wszystkich ...

Mikesz

Proszę używać mniej wulgarnych słów oraz używać zastępników (synonimów) które brzmią lepiej i kulturalniej.
BPW

Ostatnio edytowany przez BPW (2021-07-29 10:38:51)

2021-07-29 10:38:51 BPW napisał/a:

Wulgaryzmy oraz nieprawidłowe określenia - BPW

#20 2021-07-26 22:04:46

Jola
Użytkownik +
AndroidChrome 91.0.4472.164

Odp: O forum Ezotop

Staram się doszukać u nich innej motywacji,  niż olewanie i lekceważenie.
Nie  twierdzę,  że jest w tym jakiś  sens.
Jednak były ileś lat, funkcjonowały tam ileś lat, wykazywały zaangażowanie.
Dziwne,  że można być tak pozbawionym poczucia lojalności wobec forum i ludzi  czy choćby zwykłej przyzwoitości w stosunku do nich, w tym co robią.

Offline

#21 2021-07-29 10:43:28

BPW
Administrator
AndroidChrome 91.0.4472.120

Odp: O forum Ezotop

Niestety wszystko się kończy po pewnym czasie. My z Mikeszem ciągle żyjemy w niepewności bo serwer na którym jest założone forum może w każdej chwili zniknąć.

Pozdrawiam
BPW


"Ból po stracie jest tak silny, jak silna była więź"

Offline

#22 2021-07-29 19:30:29

Boji
Użytkownik +
WindowsFirefox 90.0

Odp: O forum Ezotop

witam ...

Sama nie wiem co myslec. Moze to smieszne, ale jest mi bardzo przykro ...
EzoTop przylgnal mi do serca.
Pisze troche na innym Forum, ale to nie to.
Tutaj, Bartoszu ciezko rozpoczac jakis watek ...
Jest nas za malo.
To nie bedzie  funkcjonowac.
Jeszcze do tego - Wiesiek ...
Mikesz - koniecznie chcesz  odejsc ?
Nie obrazaj sie.
Wiemy, ze jestes wybuchowy, duzo spraw Cie denerwuje.
Miej troszke cierpliwosci, prosze Cie osobiscie ...
Pozdrawiam Was serdecznie.

Offline

#23 2021-07-29 20:17:04

Mikesz
Gość
Windows 7Firefox 90.0

Odp: O forum Ezotop

Boji :

Już nigdy i nigdzie nie będzie tak jak kiedyś bywało  - na forum ezotop.pl ....

Nie obrażam się , ale teraz  chcę odejść z tego forum.

Ewo - gdybyśmy się już nigdy nie spotkali na jakimś forum - to jeszcze raz przepraszam Cię za moje przykre słowa wobec Ciebie kiedyś z przeszłości.

Nie miałem racji.

Żegnaj.

Mikesz

Ostatnio edytowany przez Mikesz (2021-07-29 20:21:13)

#24 2021-07-29 20:52:34

Jola
Użytkownik +
AndroidChrome 91.0.4472.164

Odp: O forum Ezotop

Myślę,  że trzeba godzić się z niektórymi sytuacjami.  Im szybciej tym lepiej.
Czasem nie ma sensu stawiać oporu zmianom.
Jak to mowią,  ten który się opiera-tego życie ciągnie,  ten który za nim podąża-tego życie prowadzi.
Wydaje się to takie proste, ale...
Właśnie... [sred])

Offline

#25 2021-07-30 10:54:34

Boji
Użytkownik +
WindowsFirefox 90.0

Odp: O forum Ezotop

Coz ...
stoimy Wszyscy na rozstaju drog  ...
Nie lubie pozegnan, a co jeszcze - powroty sa bardzo zle.
To jest wylacznie moje osobiste zdanie.
Z Bartoszem spotkamy sie , czy moze spotkalismy sie juz  ...  smile.gif
Z Wieskiem - nasze drogi trzymaja sie razem  oczko.gif
nie tu, to tam ...
A z Toba - Jolu ?
Chcialabym sie  spotkac  ... bardzo ... tylko jak i gdzie ?
Jolu - u "zielarzy" jestem zawsze.   cae4e9f3e2e74dd188b3d4bd272ba1fc.jpg
Tutaj bede zagladala - mze i tu sie cos ruszy.
Zycze tego Tobie, Bartoszu.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
© 2021 by Ezoteryczny | Nasze oficjalne blogi: telekinezja.blogspot.com ezzoterycznie.blogspot.com| https://ezoteryczny.forumpolish.com/

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
lurathisle - avillan-rebirth - druzynarogwolod - lifestoriesmta - polskiserwersluzbmundrpg