Ogłoszenie

Nie zapoznanie się z regulaminem nie zwalnia z kar nieprzestrzegania go! ZAPRASZAMY! NA FB "EZOTERYCZNIE" nasza grupa. ;D

#1 2021-04-20 19:00:20

Samiramida
Administrator
WindowsOpera 75.0.3969.171

Rytuał na wzmocnienie miłości.

Witajcie Kochani. Mam dla Was niezwykle potężny urok który jeśli stosujemy z rozwagą może przynieść bardzo dużo pożytku w naszym związku.

W jakiej sytuacji możemy go zastosować ?
- Na wzmocnienie uczuć u naszego partnera / partnerki
- Na rozżarzenie wygasającej miłości w naszym związku

W jakiej sytuacji nie możemy go zastosować :
- Jeśli chcemy by dana osoba do nas wróciła
- Jeśli chcemy za wszelką cenę rozkochać w sobie obcą nam osobę

Pora do wykonania : pełnia

Co będzie potrzebne :

- kartka papieru ( białego ) A4

- czerwony długopis

- świeca czarna lub czerwona

- woreczek z czerwonego materiału ( uszyty przez osobę która odprawia urok )

- talerzyk

- czerwony obrus

- czerwona wstążka

- zioła lubczyka ( znajdziesz ją w przyprawach na półce [sred])  )

Wykonanie:

Przy podstawie świecy zawiązujemy dookoła świecy kokardkę z czerwonej tasiemki. Zapalmy świece a następnie na talerzyku wysypujemy lubczyk z kartki papieru staramy się wydrzeć kształt dwóch oddzielnych serc. Na jednym z nich piszemy imię i nazwisko mężczyzny którego ma dotyczyć urok a na drugim imię i nazwisko kobiety która prosi o ten urok ( w przypadku gdy jesteś mężczyzną kolejność odwrotna ). Obsypujemy je lubczykiem a następnie kładziemy nad nimi ręce i wypowiadamy słowa :

„Mężczyzna* ten o którym w sercu mowa niech miłości tylko dla mnie dochowa , niech kocha mnie mocno i szczerze bo ja w to bardzo głęboko wierze”

*W przypadku gdy rzucamy urok na panią zmieniamy w zaklęciu słowo mężczyzna na - kobieta o której w sercu mowa itd....

Wkładamy serca i lubczyk do woreczka i czekamy aż się wypali świeca do końca. Jeśli zostanie z niej już knot i odrobiną wosku ,woreczek związujemy koniecznie tasiemką ze świecy na supeł. Supeł należy przypieczętować woskiem który został po wypalonej świecy.

Taki woreczek należy umieścić w miejscu w którym wybranek ( wybranka ) siada najczęściej. Należy pamiętać by w ten dzień zaprosić "naszą osobę" i położyć woreczek lub podkleić go pod tym meblem na którym usiądzie. Jeśli wybranek / wybranka nie usiądzie na miejscu pod którym jest umieszczony woreczek. Należy go wyrzucić i wykonać rytuał ponownie.

Jeśli wybranek jednak usiądzie we wskazane miejsce tego samego dnia magiczny woreczek przed pójściem spać należy położyć go pod poduszkę na której śpimy. Rano należy woreczek schować w bezpieczne miejsce i trzymać aż do następnej pełni. Po tym czasie woreczek wyrzucamy do rwącej wody ( np. rzeka , strumień , jezioro ).

Miłego czarowania.
Samiramida [dblpt])


" To , że czegoś nie widać to nie znaczy, że nie istnieje "

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
© 2021 by Ezoteryczny | Nasze oficjalne blogi: telekinezja.blogspot.com ezzoterycznie.blogspot.com| https://ezoteryczny.forumpolish.com/

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
csfragujemypl - ventomlife - testowe123456 - zmudzka - teenotaku