Ogłoszenie

Nie zapoznanie się z regulaminem nie zwalnia z kar nieprzestrzegania go! ZAPRASZAMY! NA FB "EZOTERYCZNIE" nasza grupa. ;D

#1 2021-03-28 22:00:14

pomocny
Bioenergoterapeuta
Nowe pole: Bioenergoterapeuta
WindowsFirefox 87.0

Oferuję pomoc :)

Witam

Nie robiąc żadnej konkurencji Założycielowi Forum, oferuję także swoją pomoc.

W czym mogę pomóc:

- oczyszczanie relacji czy to z osobami, czy miejscami
- oczyszczaniem czakr
- odkrywaniem w sobie niechcianych blokad i emocji i pomoc poprzez różne techniki pozbywania się tego co nam przeszkadza
- odprowadzaniem zmarłych i najróżniejszego rodzaju i kalibru energii śmierci, niechcianych energii i wibracji, itp
- oczyszczanie z klątw oraz narzuconych magii, czarów i różnego rodzaju i kalibru równego innego "syfu"
- mogę wspomóc w pracy nad poprawą zdrowia ciała fizycznego ( tutaj trzeba popracować z kilkoma specjalistami równocześnie.

- generalnie, większość tematów związanych z energiami to działka którą się zajmuję, bo i temat jest dość szeroki, więc wiele tematów się poprostu zazębia.  Najlepiej zadać pytanie jeżeli ktoś będzie czegoś potrzebował. Jak będę potrafił pomóc - to pomogę, jak nie będę umiał - to napisze o tym szczerze i albo kogoś polecę, albo będzie trzeba poszukać pomocy dalej.


W pracy z osobą potrzebującą wymagam szczerości i otwartości. Do sprawdzenia kogokolwiek lub czegokolwiek potrzebuję pewnych informacji, bo nie zajmuje się wróżeniem z fusów.

Jeżeli chodzi o człowieka - potrzebuję przynajmniej imię i datę urodzenia, lub imię i zdjęcie. Szczególnie interesują mnie oczy, więc twarz mile widziana, byle nie w okularach przeciwsłonecznych.
Przy pracy z człowiekiem bywają sytuację, ze jest potrzebny bardziej osobisty kontakt, niż tylko "suchy" meil, itp. Czasami potrzeba popracować na skype, lub telefonie.
Ponieważ szanuję bardzo czas innych, proszę aby także i szanowano mój. Jeżeli ktoś absolutnie takiej formy pracy nie akceptuję, a ja nie będę umiał inaczej pomóc, to taką informację przekażę i proszę potem nie komentować ani nie mieć jakiś niepotrzebnych uwag czy pretensji.


Jeżeli chodzi o zwierzę - najlepiej zdjęcie i imię/nazwę zwierzęcia.

Jeżeli chodzi o miejsca - potrzebny mi adres. Czasami tez przydaje się jakieś zdjęcie lub fragment mapki.


Ogólnie - są jakieś pytania, proszę do mnie pisać  [dblpt])




pozdrawiam Wszystkich  [dblpt])

Offline

#2 2021-05-30 09:07:40

philo
Użytkownik
MacintoshSafari 604.1

Odp: Oferuję pomoc :)

Poproszę o oczyszczenie

Offline

#3 2021-05-30 15:17:41

pomocny
Bioenergoterapeuta
Nowe pole: Bioenergoterapeuta
WindowsFirefox 88.0

Odp: Oferuję pomoc :)

Witaj

Podeslij mi na priw jakies informacje, w czym masz problem

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
© 2021 by Ezoteryczny | Nasze oficjalne blogi: telekinezja.blogspot.com ezzoterycznie.blogspot.com| https://ezoteryczny.forumpolish.com/

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
bugiminecraft - miastowytruck - saakssip - seriale - starland