Ogłoszenie

Nie zapoznanie się z regulaminem nie zwalnia z kar nieprzestrzegania go! ZAPRASZAMY! NA FB "EZOTERYCZNIE" nasza grupa. ;D

#1 2020-12-14 18:58:13

BPW
Administrator
WindowsChrome 87.0.4280.88

Aura co to?

Aura  - zjawisko polegające na obserwacji niematerialnych kolorów oraz kształtów otaczających ludzi i przedmioty.

Według osób deklarujących, że posiadają taką umiejętność, rozmiary i kolory mają świadczyć o odczuwanych emocjach, stanie duchowym, a nawet zdrowiu i witalności badanej osoby. Aura jest utożsamiana przez parapsychologów ze znaną w ikonografii chrześcijańskiej aureolą otaczająca głowy świętych, inni utożsamiają aurę z polem morfogenetycznym.

Źródło:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Aura_(ezoteryka)


"Ból po stracie jest tak silny, jak silna była więź"

Offline

#2 2021-03-28 22:14:14

pomocny
Bioenergoterapeuta
Nowe pole: Bioenergoterapeuta
WindowsFirefox 87.0

Odp: Aura co to?

Witam

Aura to w moim przypadku "maleńki" fragmencik, podczas pracy, bo innych "wątków" i "tematów" jest całe mnóstwo.

Czasami "widzę "kolory, czasami dostaję informację.

Z tego co mnie lata temu uczono, aura zawiera w sobie jakby pewna ilość różnych ciał energetycznych jakie mamy, a wspominana czasem "aureola" to podobno widoczny zarys ciała eterycznego. Ale oczywiście teorii jest sporo, więc bardziej informacyjnie, niż "ze tak ma być"  [dblpt])

Uczono mnie, że aura posiada także płaszcz zewnętrzny i płaszcz wewnętrzny.

Ja podczas pracy po prostu sprawdzam te kwestie, a jak coś wymaga oczyszczenia, naprawy czy poprzywracania potrzebnych połączeń, to to robię.

Słyszałem jednak ze są osoby, które głównie pracują tylko z aurą i potrafią w ten sposób zrobić naprawdę wiele dobrego..
Jeżeli ma ktoś jakieś swoje doświadczenia z pracy z aurą i chciałby się podzielić doświadczeniem - to ja bardzo chętnie skorzystam  [dblpt])

Offline

#3 2021-04-20 16:43:01

Samiramida
Administrator
WindowsOpera 75.0.3969.171

Odp: Aura co to?

Hejka. A może podzielicie się wrażeniami z pierwszego swego doświadczenia w widzeniu aury ?
Otóż był to przypadek jak większość tego typu sytuacji w moim życiu. Ale przejdę do sedna. Pamiętam jak jechałam na rowerze w piękny słoneczny - letni dzień. Miałam cięższy dzień i jazda na łonie natury sprawiała , że mogłam się odprężyć. Udałam się na ulubioną parkową alejkę gdzie mogłam pomyśleć i uspokoić buzujące we mnie emocje. I stało się. Kiedy patrzyłam na ludzi , mijając ich zauważyłam , że bije od nich delikatne światło. Kiedy przymrużałam oczy prawie je zamykając kolory wydawały się mocniejsze i nie rozpływały się pod wpływem światła. Zauważyłam też , że to emocje a w szczególności ich natężenie ukazywały mi siłę barw. Teraz z upływem czasu widzę aurę nie musząc przymrużać oczu , nauczyłam się wyczuwać ją kiedy tylko mocniej skoncentruje się na osobie lub zdjęciu danego człowieka.


" To , że czegoś nie widać to nie znaczy, że nie istnieje "

Offline

#4 2021-04-20 18:30:04

BPW
Administrator
WindowsChrome 89.0.4389.128

Odp: Aura co to?

Ja niestety jeszcze nie widzę aury, ale jak tylko zobaczę to podzielę sie tym tu, oraz na blogu.  [dblpt]D


"Ból po stracie jest tak silny, jak silna była więź"

Offline

#5 2021-08-23 11:45:24

Samiramida
Administrator
WindowsChrome 92.0.4515.159

Odp: Aura co to?

BPW napisał/a:

Ja niestety jeszcze nie widzę aury, ale jak tylko zobaczę to podzielę sie tym tu, oraz na blogu.  [dblpt]D

Wieżę , że Ci się uda [dblpt]) Trzymam kciuki  [sred])


" To , że czegoś nie widać to nie znaczy, że nie istnieje "

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
© 2021 by Ezoteryczny | Nasze oficjalne blogi: telekinezja.blogspot.com ezzoterycznie.blogspot.com| https://ezoteryczny.forumpolish.com/

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
gminachorkowka - projekt1001 - biala-kompania - earthspeacialforcesforum - smakciszy