Ogłoszenie

Nie zapoznanie się z regulaminem nie zwalnia z kar nieprzestrzegania go! ZAPRASZAMY! NA FB "EZOTERYCZNIE" nasza grupa. ;D

#1 2021-08-25 17:20:24

Samiramida
Administrator
WindowsOpera 78.0.4093.147

Moja przygoda z runami.

Witajcie Kochani.

Moja przygoda z runami zaczęła się wiele lat temu. Pamiętam jak w jakimś czasopiśmie chyba " Wróżka" przeczytałam pierwsze informacje. Zafascynowana światem ezoterycznym zaczęłam zgłębiać tajniki "dziwnych" znaków. Kupiłam pierwsze karty runiczne i zaczęłam się ich uczyć. Po kilku miesiącach rozkładania i edukowania się w tym magicznym świecie sfrustrowana szukałam odpowiedzi - dlaczego nic mi nie wychodzi ? Uczyłam się , ale moja edukacja nie dawała mi żadnej satysfakcji. Rozkłady nie pokrywały się z rzeczywistością a same skrypty również nie były takie jak powinny. Aż do momentu gdy odnalazłam forum o tematyce w/w. Niestety jak się okazało , nie zaczęłam od odpowiedniego kroku. Ale o tym za chwilę. Mój "forumowy" kolega z tamtego forum zadał mi bardzo sensowne pytanie : " A czy spytałaś się run czy możesz się nimi zajmować ?" Byłam w szoku kiedy przedstawił mi jak powinnam się do tego zabrać. Otóż sprawa w moim przypadku nie wyglądała na prostą. Radowit - bo tak miał na imię w/w kumpel  [dblpt]) przekazał mi kilka metod w jakich mogę spytać się run o "pozwolenie". Ja wybrałam metodę snu.
    Przed zaśnięciem wciągnęłam karty i dokładnie po kolej jedna po drugiej pomedytowałam nad nimi. Na końcu podziękowałam im za medytację i poprosiłam by w śnie dały mi znak czy mogę się nimi zajmować i położyłam się spać. Czekałam na jakiś konkretny znak ale niestety nie pojawiał się. Nie przyśniło mi się nic co by było związane z runami czy druidami. Kiedy opisałam wszystko mojemu koledze , odpowiedział mi "no cóż runy cię nie wybrały ale możesz próbować" Po czwartym podejściu przestałam pytać. No cóż ...

A jaka była wasza historia z runami ?  Też stosowaliście metodę pytań ?

Samiramida


" To , że czegoś nie widać to nie znaczy, że nie istnieje "

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
© 2021 by Ezoteryczny | Nasze oficjalne blogi: telekinezja.blogspot.com ezzoterycznie.blogspot.com| https://ezoteryczny.forumpolish.com/

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
karlox - cesarstwodracarianskie - wmundurze - projekt1001 - biala-kompania