Ogłoszenie

Nie zapoznanie się z regulaminem nie zwalnia z kar nieprzestrzegania go! ZAPRASZAMY! NA FB "EZOTERYCZNIE" nasza grupa. ;D

#1 2021-08-23 11:55:22

Samiramida
Administrator
WindowsChrome 92.0.4515.159

Rytuały na przyciągnięcie pieniędzy.

NA PRZYCIĄGNIĘCIE PIENIĘDZY

Do tego zaklęcia potrzebujemy.
- Pieniędzy 1 banknot o dowolnym nominale.

Siadamy w zacisznym miejscu i swobodnej pozycji. Bierzemy w dłonie banknot (który musimy wydać) , następnie wypowiadamy zaklęcie zamykając uprzednio go w dłoniach.

"Idźcie w świat .
poznajcie jak najlepszych ludzi,
posłużcie do jak najlepszych celów
i wródźcie z przyjaciółmi o tym opowiedzieć "

Dobrze jest nauczyć się zaklęcia na pamięć i wypowiedzieć je w myślach wtedy kiedy będziemy chcieli go wydać. Pamiętajcie , iż dobrze jest wypowiadać to zaklęcie za każdym razem gdy wydajemy pieniądze.
Powodzenia Kochani. Pamiętajcie , że największa magia jest w nas samych.

NA PRZYCIĄGNIĘCIE POTRZEBNEJ SUMY PIENIĘDZY


Do zaklęcia potrzebne jest :
- zielona świeca  Najlepiej jeśli jest z zielonego wosku
- olej roślinny
- trochę pokruszonej bazylii.
Piszemy na świecy nasze imię i nazwisko, a pod spodem dokładną kwotę jaką potrzebujemy. Następnie namaszczamy świecę olejem roślinnym i dokładnie obsypujemy bazylią, tak by zioło dokładnie obtoczyło świecę. Zapalamy świecę i mówimy:

”Pieniądze przybądźcie, pieniądze rośnijcie,
pieniądze są moje, już do mnie idą”.

Zaklęcie możemy intonować wielokrotnie, aż poczujemy , że już dość. Podczas wypowiadania tych słów skupiamy się na celu, wizualizujemy sobie , że pieniądze już otrzymaliśmy. Czekamy aż świeca wypali się do końca. Resztki zakopujemy w ziemi.


MAGICZNY SŁOIK NA DOBROBYT

Do tego zaklęcia potrzebujemy:
- papier,
- długopis,
- 1 litrowy słoik,
- 7 monet 10 groszowych
- liść laurowy.

Najpierw piszemy na papierze potrzebną nam kwotę. Kartkę wrzucamy do słoika. Ręką, którą piszecie, wrzucajcie pojedynczo każdą z 7 monet. Podczas wrzucania każdej z monet dobrze jest wizualizować sobie jak moneta pomnaża się w dużych ilościach. Podczas tej czynności powtarzamy zaklęcie:

”Z mojego życzenia pieniądze mnożą się, pieniądze
przyjdźcie do mnie, pieniądze jesteście moje.”

Na końcu należy napisać na liściu laurowym swoje imię i wrzucić do słoika. Zamykamy szczelnie słoik, umieszczamy go w miejscu znanym tylko nam, by był niewidoczny dla innych. Codziennie trzeba wrzucać monetę lub dwie, wizualizować sobie przy tym, jak otrzymujemy pieniądze z różnych źródeł. Gdy już uzbiera się oczekiwana kwota, trzeba wyjąć ze słoika papier i zakopać go w ziemi.

Miłego czarowania Kochani.

Samiramida


" To , że czegoś nie widać to nie znaczy, że nie istnieje "

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
© 2021 by Ezoteryczny | Nasze oficjalne blogi: telekinezja.blogspot.com ezzoterycznie.blogspot.com| https://ezoteryczny.forumpolish.com/

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
luxestrike - tsi - exclusivelife - ventomlife - test2