Ogłoszenie

Nie zapoznanie się z regulaminem nie zwalnia z kar nieprzestrzegania go! ZAPRASZAMY! NA FB "EZOTERYCZNIE" nasza grupa. ;D

#1 2021-08-23 11:14:43

Samiramida
Administrator
WindowsOpera 78.0.4093.147

Znaczenie snów.

Witajcie Kochani.

Żeby poznać znaczenie snu wystarczy sięgnąć po sennik i już wiemy co i jak. Otóż kochani nie do końca tak jest. Dlaczego ? Już tłumaczę. Weźmy przykład z życia wzięty. Dwóch mężczyzn powiedzmy jednego nazwiemy A a drugiego B. Przyśnił im się następujący sen :
" Idąc ulicą zobaczyli pożar , palił się dom jednorodzinny. Ogień był tak potężny ,że wydostawał się poza budynek. Nagle pojawiła się z znikąd woda która ugasiła go ". Powiemy sen zwiastujący tragedie , jakieś kłopoty itp. Jak mówi definicja z jednego z senników dostępnego w Internecie brzmi:

Pożar domu, pożar własnego domu, jest to zapowiedź nadchodzących rodzinnych kłopotów. Sen zachęca do poprawy stosunków z domownikami lub dalszą rodziną. Przestrzega również przed upływającym czasem, który już się nie wróci.

A jak to się ma do naszych panów ? Powiedzmy , że pan A to mężczyzna który ma koło 35 lat. Z zawodu jest strażakiem. Posiada zacną rodzinę i średni stan majątkowy. Prowadzi normalne życie.
Pan B jest to 80 latek który w swoim życiu przeżył nie jedno. Pracował jako urzędnik na poczcie aż do emerytury. Jest samotnym wdowcem. Rodzina córka - która rzadko go odwiedza ze względu na problemy finansowe. I tu jest samo sedno tłumaczenia snu. Aby zrozumieć przesłanie snu należy rozważyć wszystkie atrybuty życia osoby śniącej. Tak więc - stan społeczny , stan zawodowy , zdrowotny itp.

Tłumaczenie snu dla Pana A.

Śni mu się praca , nic poza tym. Może zwiastować palący problem zdrowotny ( refluks ) do tego w pracy może dostać awans lub spodziewać pozytywnych zmian. Jeśli w jego pracy panowały konflikty zostaną ugaszone i wszystko wróci do normy.

Tłumaczenie snu dla Pana B.

Za pewne ma problem zdrowotny , powinien szukać odpowiedniego lekarza który mu pomoże. Sen może również świadczyć o tym ,iż uda mu się znaleźć odpowiedniego specjalisty ( woda ). Dom może symbolizować całe ciało więc pewnie też chodzi o stan psychiczny starszego pana. Być może ten Pan boi się przyznać do jakiś konfliktów z córką.

Na podstawie przykładu widzicie na czym polega tłumaczenie i czy warto posługiwać się sennikiem. No nie ! Chyba ,że każdy z nas posiada swój indywidualny - własny. Aby poznać znaczenie własnych snów najlepiej prowadzić swój własny senny dziennik , w którym to będziecie opisywać każdy swój sen by później przeanalizować i dopasować zdarzenia z dnia codziennego do naszego śnienia . A po wnikliwej analizie następnie posegregować alfabetycznie znaczenia. Stój ! Za dużo roboty - powiesz. I ja tak uważam. Ale to nie znaczy , że czasem sen może okazać się niezwykłym drogowskazem w naszym życiu codziennym [sred])

Ale abstrahując od znaczeń snu. Czy zdarzyły Wam się kiedyś sny prorocze czyli takie które spełniły się w realu ? Podzielcie się swoimi historiami.

Samiramida


" To , że czegoś nie widać to nie znaczy, że nie istnieje "

Offline

#2 2021-08-23 18:40:37

BPW
Administrator
AndroidChrome 92.0.4515.131

Odp: Znaczenie snów.

Ja miałem sen proroczy. Przyśnił mi się normalnie cały dzień. Zacząłem przerywać ludziom i kończyłem ich zdania bo pamiętałem co mówili we śnie. Dzień świstaka to był.


"Ból po stracie jest tak silny, jak silna była więź"

Offline

#3 2021-08-24 10:10:44

Samiramida
Administrator
WindowsOpera 78.0.4093.147

Odp: Znaczenie snów.

Mi również przytrafiło się coś podobnego , ale raczej to było coś w rodzaju dejaviu. W ciągu dnia łapałam się na tym , że o kurczę już to pamiętam , przecież to już się wydarzyło. Niektórzy twierdzą , że są to przebłyski z poprzedniego wcielenia. Być może....


" To , że czegoś nie widać to nie znaczy, że nie istnieje "

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
© 2021 by Ezoteryczny | Nasze oficjalne blogi: telekinezja.blogspot.com ezzoterycznie.blogspot.com| https://ezoteryczny.forumpolish.com/

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mta-yourcitylife - zmudzka - test2 - luxestrike - csfragujemypl